| adiox7 a întrebat:

Salut,mediile profilelor liceelor vor scădea anul acesta?

2 răspunsuri:
| Diagn a răspuns:

Cred ca depinde de mediile de la bac de anul asta, daca vor fi mai mari sau mai mici ca in alti ani/ca anul trecut. Nu ma prea pricep, dar banuiesc ca asa se face...

| StefaniaM a răspuns:

Daca subiectele au fost într-adevăr mai ușoare ca anul trecut, o sa crească. La mate anul trecut a fost mai greu, plus ca o fost si scandalul ala cu graficul de la I.

Totuși, notele nu variază numai în funcție de chestia asta. Eu-s sigura ca la profilul meu o sa scada media de admitere(mate info intensiv info) fiindca aparent majoritatea elevilor cu note mari o sa mearga la mate info bilingv, nu intensiv.

Om trai si om vedea