| styleeeeeee a întrebat:

Salut. Merg la ore de matematica in ultimul timp si sunt unele zile in care chiar nu as avea chef de asa ceva dupa o zi lunga. Ce as putea face sa treaca timpul rapid acolo?
(Am incercat orice sa stau acasa si nu a mers absolut deloc)
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea sa fii atent ca altfel te duci degeaba

| johnnny123 a răspuns:

Ai putea încerca să faci lucrul pentru care te duci acolo, și anume să înveți matematică.

| ioana748 a răspuns:

Simpatica intrebare.
Acele ore sunt obligatorii?
Impuse de cineva?
Daca este musai sa participi, asta e. lncearca sa faci niste exercitii, mai exersezi creierul.

| LisaJulie a răspuns:

Nu te interesează deloc respectiva materie? Trebuie sa fie ceva materie care sa îți placa!