| valy86 a întrebat:

Mi-am facut un blog pe Blogger. treaba e ca nu il gasesc cand ai dau cautare la google. De ce? Si cand am cerut sa ma afiliez la adsense mi-au trimis e-mail ca nu e gata ca paginile sunt in curs de editare. Intrebarea mea e cum il finalizez si sa il postez sa fie gasit?

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşteaptă să mai prindă vechime şi să fie indexat de către motoarele de căutare (inclusiv google).
Pur şi simplu trebuie să mai aştepţi şi să scrii câteva articole care să conţină cuvinte cheie şi pe care motoarele de căutare să le indexeze.
Salut.

| Madalichka a răspuns:

E prea nou. Si trebuie sa ai totusi cateva postari deja scrise, pe care Google urmeaza sa le indexeze si abia pe urma iti poti pune si adSense.
Dar concentreaza-te pe partea cu scrisul articolelor. Nu doar pe scosul de bani.