| Aditzaaaa a întrebat:

Salut, miercuri 1 iunie a aparut la Adevarul cartea Aventurile lui Sherlock Holmes si vreau sa mi-o i-au. Dar dupa ea, miercurea viitoare va aparea al 2-lea volum? Sau alte carti? Ptr ca sunt mai multe volume nu vreau sa mi-o i-au pe prima pentru ca trebuie sa mi le i-au si pe celelalte si nu vreau sa fac colectia!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fie trei volume, poti vedea aici: http://www.adevarulshop.ro/......nan-doyle. Nu trebuie neaparat sa le ai pe toate, nu au legatura unul cu altul, sunt publicate romane si povestiri diferite in ele, doar personajul principal este acelasi. Numai bine!

1 răspuns:
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa intrebi la chioscul sau libraria de unde iti cumperi cartea.iti vor spune cei de acolo!
Funda?batting eyelashes