| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Nici n-am 15 ani(mai 4 luni) si de la varsta de 13 ani am inceput sa am barba sub forma de puf pe fata, ce sa mai zic ca la 12 ani aveam mustata in toata regula. Dar acum am la tulei d-aia pe fata, pe gat, pe barbie si sunt destul de stufosi ca sa zic asa.
Credeti ca daca imi rad mustata, tuleii va incepe sa-mi creasca par calumea pe fata nu firicele d-alea impletitoare?
Funda

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Da.Daca te vei barbierii iti va incepe sa creasca barba.Parerea mea.Eu la 15 ani aveam barba in toata regula.

5 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Mai...incerca sa te razi... apoi iar te razi.si gata you've become a man laughing).pe bune ia si te rade ca nu patesti nimic

Răspuns utilizator avertizat
| gyxy73 a răspuns:

Mai bine ti_ai tunde, eu m_am ras la varsta ta si la 20 ani a_mi blestemam zilele aveam o barba deasa ca a tatalui la 45. Faci ce vrei.

| RazviDeejay a răspuns:

Men i-ati masina de barbierit e mai buna...si eu am 14 ani si imi rad mustata odata pe luna

| al333x3 a răspuns:

Salut! Eu am 18 ani si ma rad de la 14 ani...nu se intampla nimic frate, dor o sa ti se fac mai stufoasa si cu timpu se ingroasa firu de par.Ai grija sa nu te iei foarte des.