| Andrei2991 a întrebat:

Salut, nu mai este mult si incepe un nou an de scoala. Pentru mine este primul an de liceu. As vrea sa stau la camin, dar nu stiu cum este acolo. Este bine la camin? Nu se cearta lumea? Oamenii sunt violenti? Vreau si eu niste informatii.

3 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Nu te speria, nu e chiar ca la puscarie! happy

| NoctisFive a răspuns:

O sa se fure, deci ai grija happy

| Mariaaaavev a răspuns:

Nu e ca la puscarie. In camin doar mancarea lasa de dorit happy in rest ai libertate...in primul an de liceu o sa fie putin dificil pana te acomodezi happy daca te nimeresti in camera cu cei de-a 12-a esti cel mai tare! Ei o sa te invete viata de camin