| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o sa am teza peste cateva ore iar eu ma emotionez etc. Ce sa fac sa nu ma emotionez(cand ma emotionez uit tot ce am invatat).

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Respira adanc! Si rar!
Pune-ti obrazul sau fruntea pe un geam rece.
Mananca si o mica bucatica de ciocolata, amara daca e posibil.
Bafta maxima!

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Multumesc tuturor pentru sfaturi/urari.

3 răspunsuri:
| denisaa_4298 a răspuns:

Gandeste-te ca e un simplu test si ca vei trece de el cu usurinta! asa fac si eu mereu si inainte de teza rad cu colegii ca sa uit k dau teza iar apoi imi amintesc tot! succes la teza

| ken3002 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica. trebuie sa-i ignori pe cei speriati si sa inveti foarte mult, fiica se poatesa uiti tot.