| Viorellll a întrebat:

Salut, până la urmă se pun sau nu se pun absente la scoala online? Am câțiva profesori care fac prezența, dar majoritatea nu o fac. Dacă îi întreb pe ei, spun ca se pun absente, dar pe internet am văzut persoane ce susțineau că nu se pun, până la urma stie cineva cum e?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă face prezența normal că se ține cont. unii pot să nu facă prin strigat dar să faca screen shot la participanți și să pună absențe după ea.

| sierra1 a răspuns:

"e pun sau nu se pun absente la scoala online?"

listele alea sunt așa, la vrajă! NU SE PUN ABSENȚE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pun

| Ungur_Andreea_1995 a răspuns:

Se pun absente. Profesorii mei mereu fac prezenta. Diferenta e ca daca esti absent nu poate decat sa sune parintii. Atat
Sper ca te-am ajutat

| Viorellll explică:

Sincer nu prea cred ca se pun pentru ca Ministrul Educatiei a anuntat zilele trecute ca profesorii nu au voie să lase corigenți sau repetenți anul asta