| cOsTeL966 a întrebat:

Salut, scriu de la scoala (informatica) :

Am o problema putin mai neobisnuita sa spun pe acest site.

Eu sunt la scoala acum si ultima ora care incepe la 18:00 este Matematica, ok problema sta in felul urmator noi pentru astazi am avut de facut o tema de pe un manual pe care trebuia sa il cumparam de acum 2 zile. marog chestia e ca nu il am si avem tema din el. si mai grav e ca doar un singur elev are aceasta tema desi nu are nici el manual. marog nu vrea sa o deie la nimeni. parca ii mancam caietul. Si mai rau este ca noi suntem ultima clasa de a 11-a din liceu.

Avem o profesoara cam severa. si tema de astazi este foarte importanta si nu prea vreau sa primesc un 2.

Ce va rog acum : Daca ati putea face o poza la pagina ( exercitiile ) pe care le am. desigur daca aveti cartea.

MANUAL CLASA A 11-A M2. editura cardinal

Ia arata asa (imagine google):

http://www.librariaonline.ro/......iat_M2.jpg

Daca puteti face o poza la pagina : 206. vas fi foarte recunoscator.
(Sa se inteleaga in special ex 1, 2 )

Chiar imi este firca de situatia mea la matematica. stiu ca e vina mea ca nu am tras la xerox manualul dar maine e prea tarziu deja.

1 răspuns:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Si sa punem unde poza? de ce nu cauti pe net cartea online si te uiti?