| DracoMalfoy a întrebat:

Spuneti-mi si mie despre liceul Media din Bucuresti; cam pe unde se afla, ce profil are etc. big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeneRobert a răspuns:

Chiar langa Piata presei. Scoala mea este langa el si din cate observ sunt numai cocalari acolo. Nu-ti recomand sa te duci. Decat daca cumva esti si tu unul dintre ei xD

| DracoMalfoy explică (pentru TeneRobert):

NU, nu sunt laughing. Dar am amici acolo care nu-s cocalari si ma intereseaza mai mult profilul cum ar veni...am inteles ca e bun pentru domenii legate de jurnalistica, productie media etc... asta e singurul motiv pentru care vreau acolo.