| titibilica a întrebat:

Salut.Stie cineva daca rezultatele de la BAC se afiseaza si de la liceul de unde provii sau doar la liceul unde ai dat probele(centrul de examen)? Daca da, cam la ce timp diferenta?

3 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Se afiseaza duminica sau luni?

| GabrielaIoana a răspuns:

Se afiseaza intai la centrul de examen si apoi la scoala. Dupa o diferenta mica de timp(cateva ore, maxim o zi desi nu cred)vei putea vedea rezultatele si la liceul tau. Poti vedea rezultatele si pe net pe www.edu.ro dar acolo se publica mai greu pentru ca dureaza pana scrie toti elevii.

| GabrielaIoana a răspuns:

Se afiseaza si la liceul tau la un interval scurt de timp.(maxim doua ore)