| Robz a întrebat:

Salut, stie cineva vreun site/persoana care se ocupa cu redactarea de licente pentru facultate?
Am gasit ceva de genul pe www.licenteneplagiate.com dar nu stiu daca pot avea incredere in ei.
Daca a mai apelat cineva la un site de genul si a fost ok coeficientul de plagiat, mi-ar prinde bine un feedback inainte de a plati lucrarea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cererea ta este ILEGALA, iar riscul este sa faci puscarie pentru falsificarea documentelor legale.

| Basthet a răspuns:

Dar de ce nu îți faci singur/ă lucrarea? Mai mare rușinea să o cumperi și să mai și postezi aici...