| HerculePoirot a întrebat:

Stiti cumva daca la faculta dupa primul an se schimba grupele sau raman aceleasi pana la finalul facultatii?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu da, se mai fac modificari daca mai renunta unii, mai raman repetenti altii ca sa uniformizeze numarul oamenilor din grupe

| alex15ccc a răspuns:

Depinde de facultate, in principal da, raman aceleasi grupe.

| Docmiau a răspuns:

Orice schimbare se grupă se poate face doar cu acceptul secretariatului, cu o contrasemnare oferită de studentul/a şef de an şi decanul de an.