| GulDan a întrebat:

Stiti o modalitate cum sa invat engleza pe calculator?

4 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Eu am invatat engleza mai repede uitandu-ma la filme nesubtitrate decat la ceea ce preda profesorul la scoala
gasesteti un film/serial (la care sa te uiti si din placere) si vei vedea ca vei sti mai multa engleza

| Danessy a răspuns:

Buna, poti sa te uiti la filme cu subtitrate sau poti sa scrii pe google cursuri-englez online

| BubuVlad a răspuns:

Joaca jocuri online pe care le joaca si jucatori din alte tari. League Of Legends, World Of Warcraft, Dota 2...
eu asa am invatat