| Didi96 a întrebat:

Stiti un site unde pot invata limba maghiara(gramatica limbi si sa citesc corect)?
Nu imi dati site-ul nebulo.ro

mersi kiss
*Dau funda pentru cele mai bune siteuri

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca http://www.internetpolyglot.com/lessons-ro-hu este f bun site-ul, eu invat de pe el eng, germana si spaniola :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, eu te pot ajuta. Prin lectii de pe net nu prea ai sansa, ca sa inveti limba. Numai prin comunicare. Si eu as vreau sa invit cat mai bine limba romana (Nu stau bine cu limba). Daca iti convine, scrii un mail - spyhunter18241@yahoo.com