| Anonimus696969 a întrebat:

Sunt clasa a 10-a ( mate info), sunt pasionat de programare. as dori ca in viitor sa ma duc la academia tehnica militara sau undeva sa lucrez pentru armata ( in domeniul it). Oare este facultate de programare in cadrul ademiei?

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Da, este. Nu mai stiu exact cum ii zice dar o sa va chinuie cu destule(c, c++, baze de date, retelistica, etc.). Partea nasoala e ca o sa faca si armata cu voi, instructaj si restul, o sa va alerge pana va cad picioarele de la bataturi.