| metroburc a întrebat:

Salut sunt clasa a 8 a și sunt curios cu ce medie se intra la liceul Alexandru Ioan Cuza (ITP) va rog sa îmi spuneți in comentarii.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La toate specializările, aproape nouă

| 1234568807 a răspuns:

Sti sa folosesti google? Acolo iti arata foarte clar

| Anonim12345678903 a răspuns:

In jur de 9.40.ba frate am multi prieteni la cuza si le da o gramada de teme.Profesorii nu sunt cine stie ce si iti zic eu ca e overrated liceul si cel mai probabil o sa scada in medie, daca chiar iti doresti pe mate info ceva de genu e bun dar sa te astepti la teme multe si chair e munca