| Matei91Andrei a întrebat:

Salut.Sunt clasa a8a si stiti ca anul acesta e generația noua cu programa/examenul schimbate, mai este si covid19.Cum credeti ca va decurge totul? Mediile de admitere la liceu vor creste? Ce licee din Ploiesti au profile umane? Adica filo, stiinte sociale, de pref cu media sub 7.50

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Adica filo, stiinte sociale, de pref cu media sub 7.50" - așa slăbuț ești Matei mamă? trage și tu o leacă!

| unu3doi2trei1 a răspuns:

"Ce licee din Ploiesti au profile umane?"
O să primești o broșură cu mediile de intrare la fiecare profil (și la care mai se fac clase!) de la fiecare liceu din județul tău din anul precedent. Te poți uita, până atunci, pe https://www.admitereliceu.ro/institutii/county/PH