| Anonim18273 a întrebat:

Salut,sunt clasa a9a iar la religie nu am nici o nota dar nici absente nu am, știți cumva ce se intampla? Sau care sunt soluțiile pentru a rezolva, mai am doar o ora pana la încheierea anului, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Orele de religie sunt doar de umplutură. O să-ți pună profesoara note din burtă, nu rămâi cu situația neîncheiată.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu avem noi de unde sti.Singurul om care stie este profesoara/profesorul, nu? Deci mergi la cancelarie pentru o discutie sau intreaba direct la ora.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu. Cum de nu ai note? Nu ai avut teste de dat? Nu te-a ascultat profu?

| Tranexamicacid a răspuns:

O sa iti puna profa acolo un 10 sa te incheie, nu ramai in aer pentru religie, stai linistit