| MyNameIsKLAUS a întrebat:

Salut sunt foarte bun la informatica. Tot ce tine de calculatoare. Am invatat engleza (aproape perfect) dar la matematica sunt foarte foarte prost.....Stie cineva daca exista vreun liceu fara matematica? doar engleza-informatica

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai sa gasesti niciodata asa ceva

| Radu284 a răspuns:

Daca vrei informatica fara matematica, du-te la filologie, si invata informatica pe cont propriu. Oricum nu o sa inveti mare lucru la liceu.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu. Exista doar mate-info.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar poate ai noroc să prinzi un prof slab.

| ManeStefane a răspuns:

Nup,trebuie sa mananci si matematica daca vrei, daca stii engleza as zice sa te pui sa inveti si franceza si sa te duci la limbi straine.

| MyNameIsKLAUS explică (pentru ManeStefane):

Nu stiu ce sa zic. Este o limba urata (franceza) *dupa mine

| ManeStefane a răspuns (pentru MyNameIsKLAUS):

Stiu,si grea dar alta varianta nu ai, sau poate te pui sa inveti la mate dude.Bafta!

| jeonghwan a răspuns:

Eu nu stiu sa existe... dar daca gasesti... te felicit... ai respectul meu