| Issei2000 a întrebat:

Salut! Sunt in anul intai la facultate si semestrul intai din cauza absentarii nu am putut da examenele. La anul daca nu iau toate examenele acum in semestrul 2 trebuie sa repet anul complet adica sa dau si examenele pe care le-am luat sau continui cu anul doi cu obligatia de a repeta cursurile si seminarele la care nu am luat examenele?

1 răspuns:
| AndrewR a răspuns:

Trebuie sa iei examenle a.i sa poti obtine creditele aferente anului respectiv