| aTi a întrebat:

Salut sunt in clasa a 9-a la colegiul tehnic traian din bucuresti la profilu mecanicacrying. Eu clasele 1-8 le-am facut in vlahuta si eu acolo vroiam sa continui dar(media slabuta)
Si acum vreau sa ma mut inapoi dar vreau sa stiu cand ma pot muta si cum? stiu ca trebuie sa dau diferente pentru filologie dar na acum invat si sper sa le iau.Va rog ajutati-ma cu un raspuns bun traian nu e de mine.Prea multe cocalarisme.

Răspuns Câştigător
| jerrygabrielle a răspuns:

Mergi la director si intreaba...eu stiam ca nu te poti muta in clasa a9a...