| JustClaudiu a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si nu stiu ce profil sa aleg la liceeu. As vrea ceva sa aiba cate putin din toate, dar sa se focalizeze putin mai mult pe stintele reale.

Răspuns Câştigător
| andreilyon a răspuns:

Iti propun sa alegi stiintele naturii.E un profil foarte echilibrat.Eu sunt la stiintele naturii si pot spune ca am facut o alegere foarte buna.Inveti de toate. Funda?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Mate-info/profil real, stintele naturii

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu sunt la Mate-Info intensiv engleza si sunt foarte multumit, dar o sa ai mult de furca cu matematica, informatica si engleza bineinteles, mai ales cu informatica, care mie imi da batai de cap, cu celelalte ma descurc ff bine.Mai ai putin timp sa te hotarasti.

| emma00 a răspuns:

Stiintele naturii, faci putin din fiecare ora si te axezi mai mult pe mate, bio, chimie, fizica...

| Chirii a răspuns:

Eu zic mai bine stiinte sociale..la stiinte ale naturii dai bacul la mate M2 chimie bio sau fizica(2).