| scps a întrebat:

Salut sunt in clasa a XII-a liceu cu profil real si sunt in clasa de turism.Va scriu aceste randuri fiind disperat si sperand ca ma poate ajuta si pe mine cineva in legatura cu un atestat, orice date sau informatii folositoare despre tema mea intitulata " Motelul, Infiintare, Organizare, Functionare" si daca se poate sa fie ca societate un motel din T. Fagarasului sau Brasov, nu va cer un atestat gata facut (dar daca aveti buna vointa sa mi dati un atestat nu ma supar tongue, glumesc) ci doar unele linkuri, sau documente care ar putea fi utile in legatura cu atestatul meu. Sper ca deranjul nu o fost prea mare si mai sper sa ma puteti ajuta.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate îți este de folos: www.referate.ro, www.ateste liceu.ro
Baftă.
Pa, pa.