| Raduqweqt a întrebat:

Salut, sunt în Miu pe electronica automatizari, ma pot muta după primul modul? Adică cel de pe 21 octombrie eu vreau sa ma mut în același liceu dar pe comerț. La ce dau diferente dacă dau?

1 răspuns:
| NisipLaMare a răspuns:

Blach de ce alegii comerțul si lasi automatizarile?
Sti acum in fabrici lucreaza robotii automatizat tu doar stai in alta camera pe scaun cu aer conditionat si observi totul pe pc, daca este blocat ceva sau o eroare deblochezi si te intorci la birou. Vin robotii iau paletu cu produsul finit si-l fuc la locul lor i depozit.Pfff gogule asta e viitoru industrial am vazut cu ochii mei.Bani multi fara sterss.Alegerea iti apartine.