| Iulyan1234 a întrebat:

Salut. Sunt in situatia de a repeta anul la Poli intrucat nu am acumulat numarul de credite necesare trecerii in anul 3. Pana acum am fost la buget, am fost admis la buget, daca trec la repetare inseamna ca fac cu taxa. Eu mai aveam de urmat 2 ani la buget, dupa acest an cu repetare mai beneficiez in urmatorii ani de buget?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti reintra pe loc bugetat dupa anul la taxa, bineinteles daca te vei clasa in numarul locurilor bugetate.