| PiureCuSnițel1 a întrebat:

Salut.

Sunt interesat să mă apuc de fumat trabucuri și aș avea nevoie de câteva sfaturi. Aș dori să aflu care sunt cele mai ieftine și calitative trabucuri disponibile pe piață. Nu am experiență în domeniu și mi-ar prinde bine niște recomandări de la cei care se pricep.

Mă interesează trabucuri cu arome plăcute și o construcție bună, dar care să nu coste foarte mult. Vreau să încep cu ceva accesibil, dar de calitate.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ți gândul de la asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Trabucurile sunt prin natura lor foarte scumpe si daca nu esti fumator de tigari, nu ai sanse sa fumezi trabucuri, fiindca poti lesina sau face stop respirator, doarece sunt foarte puternice.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa te apuci? Alea se pufaiesc la un eveniment sau cand bei un coniac care se bea tot la un eveniment. Sper sa nu fi tipul de om care iese din scara blocului cu trabucul in gura laughing
Oricum daca dai un search pe net si asculti ceva podcasturi in domeniu, ai sa afli ce tipuri exista, cum se fumeaza corect si in ce circumstante sa le consumi. Astea nu sunt tigari, sa le dai gata oriunde si oricand.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu fumez trabucuri de vreo 5 ani. Nu zilnic însă în fiecare weekend aprind unu două

| MistarGoGu a răspuns:

Ieftine și de calitate? Te auzi ce spui? E ca și când ai spune ca vrei un BMW seria 7 sau S class cu 5000 € Nou!
Orice marfa de CALITATE pe bune este și scumpa! Mașini, haine, parfumuri ORICE!
FACATURI care sa imite originalu găsești!

| Cipi1212 a răspuns:

Fumatul nu este sănătos pentru trup. Te sfătuiesc să nu apuci de fumat.

| DobrescuMatei a răspuns:

Daca vrei arome placute, apuca-te de vapat. E mult mai ieftin