| Madalin_Andrei_1998 a întrebat:

Salut,sunt la liceu in clasa a 10-a si ma intreb ce dracu sa fac pe viitor......astept propuneri....multumesc!

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Faci o scoala postliceala si te alegi cu o calificare intr-o meserie/profesie.
Sau daca nu,dai bacalaureatul si dai la o facultate(drept,psihologie,medicina,politehnica,academia de politie,istorie,litere,limbi straine,teologie,contabilitate, informatica, automatica si calculatoare, inginerie etc

Sunt multe solutii, rabdare si dorinta de a invata sa existe.Succes.

| Voro a răspuns:

Si de unde stim noi ce-ti place tie sa faci? Te apuci de camatarie, pariuri sau lucrezi intr-un domeniu care-ti face cu ochiu.

| vlad1000 a răspuns:

Depinde ce iti place happy Poti urma cursurile unei facultăți sau poti face o scoala postliceala pentru a invata o meserie.happy Noroc!