| AndrewTate7789 a întrebat:

Salut, sunt la seral și am intrat în clasa A13A și la anul voi da bacalaureatul, vreau sa trag tare anul acesta pentru a lua o nota decenta la Bac. Vreau să mă ajutați puțin, și sa îmi spuneți sursele cele mai bune de unde pot învăța, voi da la Matematica modul 3, Romana, Biologie

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

YouTube,google vor fi aliații tai, asta daca vrei sa nu dai bani pe cărți.
Mai mult de atât, nu contează de unde îți iei informațiile, atât timp cât sunt mulate pe programa
Și mai mult de atât, la romana cel puțin, degeaba ai eseuri bune daca nu le poți schematiza! Memorarea mecanica=uitare in timpul examenului!