| EugeniaLarisaAbrudan a întrebat:

Salut, sunt studenta plecata cu Erasmus si acum la final de semestru am aflat ca voi fi restanta la o materie din cauza absentelor, stiti careva cum se procedeaza in situatia asta?
multumesc.

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Mergi fără grija la restanta, te va primi, totuși cam ciudat, in proiectul Erasmus se motivau absențele

| EugeniaLarisaAbrudan explică (pentru LisaJulie):

Multumesc pentru raspuns!
ideea e ca e materie cu proiect, nu cu examen, iar cand am fost la ora, zilele trecute, mi-a spus profesoara ca nu ma mai primeste la curs din cauza absentelor si ca ma pune restanta desi sunt cu erasmus.

| LisaJulie a răspuns (pentru EugeniaLarisaAbrudan):

Profesoara aceea nu a citit și nu a fost informata ce e acela proiect Erasmus

| EugeniaLarisaAbrudan explică (pentru LisaJulie):

Intr-adevar.
Am trimis email la facultatea de aici si cea din Romania pentru a vedea ce e de facut mai departe.
Multumesc pentru raspuns!