| anonim_4396 a întrebat:

Te poti muta de la un profil la altul din acelasi liceu? Si ce trebuie sa fac.

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Da. La noi la liceu te poti transfera daca ai media mai mare decat cea mai slaba din respectiva clasa, dar la alte licee se da un test.

| AccountDeleted a răspuns:

Trebuie sa dai un test fr diferenta. Ceva gen. Cat de mult sti la profilul pe care doresti sa intri. Si o sa iti dea o nota sau un punctaj, si iti va aproba testul daca treci pragul punctelor sau notei! [(FUNDA) please]

| Rakanishuu a răspuns:

Pai daca vrei mai sus incerci sa-ti ridici mediile adica sa fie de 9-10 macar un semestru si dupa vorbesti cu directorul.

| xtembix a răspuns:

Daca sunt locuri disponibile, da. Vorbeste cu directorul liceului.