| HallyBatk a întrebat:

Am 14 ani anul acesta termin a 8-a si incep sa ma gandesc la viitor, deja stiu ce voi face ca profesie, dar ma gandesc la viata sociala.
Eu sunt un tip de inaltime medie pot spune (aprx. 1.68) si ca grasut (am cam 73 kg). Si nu stiu ce sa fac si cum sa fac pentru a putea avea o activitate placuta in liceu. As vreau sa mai si slabesc sa nu fiu asa grasut, dar nu stiu cum sa o fac mai rapid, nu prea am motivare. Ca orice adolescent ma gandesc daca voi avea vreodata o prietena, daca ma va placea asa cum sunt, daca nu ma va placea pentru ca sunt mai gras...
Dati-mi ceva sfaturi in legatura cu tot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, problema cu kg se rezolva prin sport si motivatie. Deci, don't worry! Daca te apuci te sport serios(in special antrenament cardio ca sa dai jos suncile), fizicul tau se va schimba si asta va atrage automat si fetele. Deci, nu te stresa nici de fete. In legatura cu cariera ta, nu e cazul sa te panichezi! Nici nu esti in clasa a9-a, ai timp, omule! FUNDA?

| HallyBatk explică (pentru anonim_4396):

Ok. Mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HallyBatk):

Oricand, my friend!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipii grăsuți sunt cool. Uite aici
http://ic.pics.livejournal.com/......iginal.jpg