| fr1tz a întrebat:

Am așa o întrebare: Daca te-ai inscris la o facultate sa zicem de informatica, se poate de schimbat facultatea de exemplu la asistenta sociala, luand in considerare faptul ca esti inmatriculat iar anul de studii inca nu s-a inceput?
Orice parere conteaza si scuzati-ma daca nu am scris destul de clar, voi incerca sa explic mai bine in comentarii

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate, la facultate se da examen de admitere si asa iti alegi locul. Transferuri din astea ai sanse sa le faci doar pe la profilul asemanatoare