| rumi36 a întrebat:

Salut TPU...
Am depus nişte cereri de transfer la diverse licee...
Stiti cumva cum este procedura?
Este o anumită perioadă în care se constată răspunsul? Pana acum m-a sunat un singur liceu să-mi zică că nu au locuri

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Raspunsul nu se da pe loc, fiindca necesita sa te prezinti la examenele de diferenta si dupa ce duci toate actele necesare si se dovedeste ca esti eligibil, abia atunci se poate face transferul.
In orice caz, daca esti cla sa a IX nu se poate face transfer nicaieri, ca nu esti eligibila.