| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,am intrat in Colegiul Anghel Saligny Bucuresti,si as vrea sa ma trasfer(prea departe de casa), intrebarile mele sunt: 1.As putea sa ma transfer acum,inainte de a aparea cataloagele mari? sau sa astept pana in iarna? plz ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Ar rebui sa te transferi acum, pana nu incep notele. Grabeste-te! Ar trebui sa incepi chiar de maine! E mult mai usor acum, pentru ca dupa aceea te vei acomoda greu cu colegii, cu notele, cu profesorii, cu stilul de predat si cu nivelul( daca cel de la scoala unde vrei sa te transferi e mai mare iti va fi foarte foarte greu). Sper ca te-am lamurit. happy