| ionutz_5790 a întrebat:

am luat o camera web, am instalato dar nu stiu cum sa fac sa mearga sa ma vada cineva la camera. am ncercat dar nu stiu cum sa fac.ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai intri unde vorbesti cu persoan respectiva si jos in colt iti arata o camera mica si o clema dai pe camera, apoi iti va aparea nu stiu sigur sa dai next next si apoi iti va apea happy

| Deniisze a răspuns:

Dai la messenger sus la "my webcam" si o sa iti apara la status "view my webcam" si cine o sa vrea web o sa iti dea click pe status si tie iti va aparea sus o fereastra mica care arata cine doreste sa te vada la web si tu accepti daca vrei...Sau poti sa dai la toata lista "invite to webcam"
Baftaa!

| violeta32 a răspuns:

Pai daca esti pe mess si vrei sa dai web la cineva dai sus la pagina ta d mess dai sus unde scrie my webcam si o sa o pui la status si cei care vor sa te vada va apasa pe status taau iar tie iti va aparea automat pe ecran ceva unde trebuie sa dai klik daca vrei sa accepti sa te vada acea pesroana.big grin sper ca te-am ajutat... funda?:X:X:Xbig grin

| raluka29 a răspuns:

Buna de unde esti?