| LLLLoooller a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. La scoala mi-a dat un proiect despre bugetul de Mos Nicolae si profa m-a pus sef de echipa. Cum si despre ce as putea prezenta(idei) in asa fel incat sa fie interesant, nu plictisitor. Funda pentru cel mai bun raspune/cele mai bune idei de prezentare

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca te-a pus pe criteriul de competenta: ESTI PRAF! Daca te-a pus pentru a-ti stimula creativitatea: sondeaza-ti ingeniozitatea cu care ti-ai uimit colegii si profesorii