| BuRn3231 a întrebat:

Am nevoie de bani! Vand cont Dark Orbit lvl 12 goliat toate desing-urile 4 drone flax 4 p de cercetare 300.231.869 C si 47.890 uridium(strang pentru P.E.T) companie MMO 5 lf3 1 lf2 nivel dauna 2 2 Bo 1 restul ao3 un L de rachete HS 2 un CPU slot 4(10 sloturi) + multe alte cpu-uri toate desing-urile si grad locotenent
Detalii si poze burn_gothic
Pret negociabil!

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

E-Bay. Ajutati vecinii. Munca voluntara. Asa faci bani, daca esti minor. Daca esti major, pune-te pe carte si gaseste-ti un job...