| Iulian223 a întrebat:

Salut, TPU! Am niște reexaminări la facultate la care trebuie să merg acum in septembrie. Întrebarea mea este, pot susține acele reexaminări în sesiunea de examene din anul ce urmează?(respectiv ianuarie 2025)

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Normal ca poti dar vezi ca daca ai prea multe e posibil sa nu poti trece anul. In plus la majoritatea facultatilor daca dai in anul curent e gratis, daca dai anul urmator platesti si cam ustura pentru ca sunt scumpe restantele

| LisaJulie a răspuns:

Da, poti dar vei da mai mult, taxa se mareste