| DarkShadow206 a întrebat:

am o intrebare, ce se intampla daca te-ai transferat la alt liceu, dar ai situatia neincheiata? Ce se intampla cu mine si ce se intampla cu directorii?

3 răspunsuri:
| lilly12345678 a răspuns:

Ramai repetent daca nu ai situatia neinvheiata iar cu directorii nimic

| DarkShadow206 explică (pentru lilly12345678):

Pai cum sa raman repetent daca sunt in semestrul al 2-lea si am situatia neincheiata pe primul semestru?
Nu se poate ca profesorul de la liceu la care sunt sa-mi incheie el media? Ca eu am inteles ca profesorul de la liceu la care esti poate sa-ti incheie situatia doar daca abia ai inceput semestrul al 2-lea si nu au trecut 4 saptamani de la inceperea semestrului.

| lilly12345678 a răspuns (pentru DarkShadow206):

Daca nu ai situatia incheiata ramai corijent pe semestrul intai big grin...pai de obicei nu prea ...va trebui sa repeti semestrul 1winking