| May2001 a întrebat:

Am o intrebare. Profilul la care am fost admis are acelasi cod atat pt clasa A cat si pt clasa B. Clasa A este cea cu medie mai mare decat B. Eu am fost admis in A dar vreau in B. Cand voi duce dosarul ma va intreba in ce clasa vreau? Adica am medie mai mare decat a primului admis in acea clasa dar vreau acolo. Pot intra?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca profilul are 2 clase si repartizarea s-a facut in ordinea mediilor de admitere.
Poti incerca sa faci schimb de clase cu un elev din clasa B si, daca gasesti unul, directorul va fi de acord.

1 răspuns:
| noone33 a răspuns:

Nu te va intreba. Te poti muta din semestrul doi daca e loc si ai medie necesara pentru asta.