| Catilika a întrebat:

Am o prietena care a intrat p profil protectia mediului intensiv engleza si am aflat ca trebuie sa dea examen,. ce se intampla daca ia nota mica in acest examen, nu o mai primeste in liceu?tonguebig grin

2 răspunsuri:
| Madalin_8530 a răspuns:

Nu

| reebexIulian a răspuns:

Examen se da doar la profilele cu bilingv...
Acest "examen" este de fapt un test care il da profesorul de la clasa, pentru a verifica nivelul fiecaruia. Stai fara grija... prietena ta va ramane la acel profil, aceeasi clasa, acelaso liceu, orice ar fi :-)