| Cosminel1192 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Anul acesta am intrat la liceu, intrebarea mea este: Ma pot muta intr-un liceu mai bun daca eu sunt intr-un lice mai slabut, cu totul ca in liceul mai bun s-a intrat cu medie mai mica ca a mea? Ma pot muta acum la inceputul anului?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu! La inceput nu se poate chiar daca ai pile in inspectorat....Doar pe semestrul 2 poti!

| Georgienita94 a răspuns:

Acum la inceput de an nu! Te poti muta dupa semestru I, asta numai daca scoala iti da acceptul sa te muti

| anayyd_3146 a răspuns:

Nu te poti muta de la inceputul anului scolar. Te poti transfera la liceul dorit din semestrul al II-lea numai daca ai medie foarte mare pe semestrul I. happy Sper ca te-am ajutat :*!

| Rainbow56 a răspuns:

Buna,din cate stiu eu poti in semestrul al doilea daca liceul in care vrei sa te transferi are media egala sau mai mica decat media ta de admitere.