| wrestrey a întrebat:

am si eu o intrebare ce ore sa fac la liceul cu profil de matematica imformatica in calsa a-9a?

Răspuns Câştigător
| mara11654 a răspuns:

Daca esti intensiv informatica faci 4 ore de info si 2 de Tic...4 de mate, 4 de romana, istorie, 3 fizica, 2 chimie, 2 engleza, 2 franceza, 2 bio....restu cate una

3 răspunsuri:
| AdyAdrian5 a răspuns:

Se fac aceleasi ore ca la scoala(in afara de latina), numai ca iti da suplimentar mai mult la matematica si informatica de invatat

| ExpressSnG a răspuns:

Pai faci aceleasi ore ca pana acum (fara latina).O sa ai 4-5 ore de matematica, 4-5 ore de Informatica, 4 ore de romana, 2-3 ore fizica si restul raman la fel.

| Zeulike a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a 9a mate info si fac
5 ore de mate
2 de info
1 de tic
1 de bio,istorie, geografie, logica, sport, religie,
4 romana
2 de engleza, franceza
3 fizica
si cam atatea cred tongue eu asa am bafta la examene