| Nichifor_Alex_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Doctorii de familie au doctor de familie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca au, ce ei nu sunt oameni?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca au si ei la randul lor medicul de familie. Asa este legal. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da bineînteles ca au, deoarece si ei ca si alti oameni se imbolnavesc si au nevoie de consult medical de specialitate, ca si daca este medic de familie nu i si poate da lui însusi retetă si nu se poate consulta el, deci da, au si ei medic de familie.

| anonimg a răspuns:

Poate să nu aibă și să-și scoată singuri trimitere la specialiști. Eu zic să te duci să întrebi unul. La urmă să-i dai și fundă. :-) (ᵔᴥᵔ)

| Curioasa12349 a răspuns:

Da, au.