| AnonimAlex23 a întrebat:

Am si eu o problema sad
Eu am facut transfer la un alt liceu in iulie.A fost mama la inspectorat si m-a transferat la alt liceu la mate-info.Acum inainte cu 2 zile sa inceapa scoala ma suna si imi. spune ca a fost sedinta aseara si cica m-au mutat la stiinte sociale...Ce as putea face? crying

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea ai ce face decât, eventual, să renunţi la transfer...
Din moment ce ieri a fost şedinţa de Consiliu şi au hotărât să te accepte în clasa de Ştiinţe Sociale, probabil că acolo au rămas locuri libere.

Toate cele bune!

| AC4S4 a răspuns:

Nu au dreptul sa te mute la ce licee vor ei laughing Nu poti sa te muti decat cu motive foaaarte serioase (asteapta vacanta de vara). Du-te la inspectorat si vezi care-i treaba. Ai facut tu cerere sa te muti, puteau ori s-o respinga, ori s-o accepte, NU sa te mute altundeva.