| Zdog a întrebat:

am si eu o problema..saptamana trecuta am avut teza la economie si nu m-am dus din motive medicale.m-am rugat saptamana aceasta de domnul profesor ca sa o dau si nu a vrut sa ma lase sa o dau.a zis ca o sa o dau dupa vacanta de iarna (in ianuarie) dar eu luna viitoare nu o sa pot veni la scoala deoarece ma operez.ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| cezar003 a răspuns:

Trebuia sa-i fi spus ca nu poti sa mergi in Ianuarie...nu-l lasa pe profesor sa vorbeasca ci exprima-ti si tu punctul de vedere.
Acum nu-ti ramane decat sa-l suni si sa-l intrebi pe el, fiecare institutie i-si are regulament de ordine interioara propriu

| Zdog explică (pentru cezar003):

Cred ca o sa vorbesc direct cu directorul..nimeni nu prea poate sa se inteleaga cu acest profesor.

| cezar003 a răspuns (pentru Zdog):

Vorbeste peste el, probabil ca este in euforia concediului si nu ai cu cine, dar fi insistent

| cezar003 a răspuns (pentru Zdog):

Altfel te lasa proful ala pe dinafara si nici nu stii de unde sa incepi
Vorbeste cu directorul