| Like_Cojoc_1999 a întrebat:

am un proiect numit jobs si am nevoie sa stiu de unde pot lua informatii despre meseria de agent de paza! As dori raspunsuri cat mai repede! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Ai putea gasi pe net, insa daca chiar vrei sa iti realizezi frumos proiectul eu zic sa intrebi un om care cu asta se ocupa, adica un agent de paza.
Intereseaza-te pe la rude, amici daca cunosc pe cineva.
Daca nu, bancile, muzeele, mall-urile au agenti de paza.
Mergi la unul si intreaba-l daca ar vrea sa te ajute cu acest proiect si cand ar avea timp sa vorbiti 30 de minute.
Daca accepta da si tu telefonul reportofon si inregistreaza convorbirea cu el.
Intreaba-l cum decurge o zi la munca, ce l-a determinat sa aleaga acest domeniu, daca ar renunta la ceea ce face si alte astfel de intrebari.
Bafta!