| alexcuamare123 a întrebat:

Salut TPU, am vazut astazi un om, fost puscarias si am observat ca el are foarte multe taieturi pe maini, de la incheietura pana la umar si am observat asta la mai multe persoane care au facut puscarie. Imi puteti spune de ce are acele taieturi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca au fost in puscarie? Doar ca aveau acele taieturi?

| MistarGoGu a răspuns:

Bătăi sau automutilare! Cauta pe YOUTUBE " Montana vlog " un tip care povestește viata din închisoare *( Austria și România ) unde a stat închis și vei înțelege motivele! Vizionare plăcută!

| Giulia911 a răspuns:

Tentativa de sinucidere probabil