| SiaAnastasia a întrebat:

Anul acesta as vrea sa fiu cea mai buna la toate materiile din toata scoala, asa ca as vrea sa stiu cand sunt toate concursurile scolare pentru clasa a 6-a, mai ales cele de matematica. Multumesc anticipat! FUNDA MAREE!

3 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Daca vrei sa fii buna la toate materiile din clasa atunci nu stiu daca o sa ai timp de toate concursurile care vor fi, nu zic sa nu mergi la toate, dar te vor incurca zic eu atatea.

| doggy123 a răspuns:

De ce vrei sa stii cand o sa fie fiecare concurs scolar? cu siguranta vei fi anuntata de profesori...tu doar invata ca sa fii pregatita

| SiaAnastasia explică:

Multumesc. Stiu ca o sa fie prea multe si o sa fie anuntate de profesori, dar anul trecut abia am fost anuntati de 2-3 concursuri, asa ca am ratat un an intreg de lucru si nu am avut decat 2 diplome la terminarea anului si nu mi-a placut sentimentul ca nu am ce cauta printre olimpici.